APIE STANQUS IŠRADIMĄ

UNIKALUS ĮRENGINYS NUGARAI

Šio išradimo esmė – žmogaus laikysenos palaikymo vertikalioje pozicijoje įtaisas. Minėtas įtaisas tvirtinamas prie kėdės atlošo, automobilio sėdynės, integruojamas į kėdės atlošą, tvirtinamas prie lubų ar kitų stabilių objektų. Į įtaisą žmogus tvirtinasi įkišdamas iki pažastų rankas į tam skirtus žiedus.
Įtaisas palaiko viršutinę žmogaus dalį už pažastų, tokiu būdu nuimant apkrovą nuo apatinės stuburo dalies. Veikianti kūną jėga reguliuojama dviem būdais: virvės elastingumu (parenkant skirtingo elastingumo virvę) ir nustatant žemutinio skriemulio padėtį.

 

Įtaisas tinkamas naudoti kasdienėje veikloje, kai reikalinga sumažinti apatinės stuburo dalies apkrovą, pailsinti nugarą – pavyzdžiui ilgai sėdint. Taip pat tinka reabilitacijai paspartinti kai įtaisas padeda palaikyti vertikalią kūno padėtį sudarant sąlygas teisingai stiprinti raumenis.

Nauja įtaiso konstrukcija užtikrina patogų įtaiso naudojimą tiek žmogui įsitvirtinant į įtaisą, tiek jame esant; užtikrina laisvą judėjimą (tam tikroje zonoje visiškai neriboja judesių), lengva pritvirtinti prie stacionaraus pagrindo ir patogus pernešti / perkelti bei transportuoti.

Įrenginio naudojimo instrukcija

 

ĮRENGINIŲ PAKAVIMAS

 

Įrenignys išsiunčiamas medinėje dėžėje, kurią ateityje galėsite panaudoti kaip lovelį gėlėms ar kitoms buities reikmėms. Pakuotės svoris priklauso nuo pasirinkto įrenginio.

Pakuotės išmatavimai

Ilgis: 1m;

Plotis: 35cm; 

Aukštis: 12cm;

 

IŠRADĖJO ŽODIS

 

2011 metai buvo intensyvūs kelionių metai, kai lėktuve tekdavo praleisti daugybę laiko. Ilgainiui supratau, kad savo gyvenimą dažniau leidžiu sėdėdamas, nei judėdamas. Nors sportas užima ir nemažą laiko dalį mano kasdienybėje, mintyse pradėjau dėlioti projektą, kokiu būdu galėčiau sau padėti išlaikyti sveiką nugarą, kuri yra visa ko pagrindas tiek judant, tiek dirbant pasyvų darbą. Ir štai, žvelgiant pro lėktuvo langą atostogoms į akis, supratau, kad sveikata yra mūsų pačių rankose. Taip gimė STANQUS produktai, kurie man suteikia galimybę padėti visiems norintiems pasirūpinti savim. Produktas tapo sėkmingai pripažintu, analogo neturinčiu, taisyklingos laikysenos gydytoju ir pagalbininku.

Dėkoju visiems tikėjusiems manim. Ačiū kantriai mano šeimai ir ačiū patarimų nestokojusiems draugams. Tikiu, kad mano patys geriausi norai sugrįš sveikesnių žmonių šypsenų grąža!

Pagarbiai,
Jūsų išradėjas Valdas

įrenginių pritaikymo galimybės